new|generation
LT EN
Bažnyčia kitoje šalyje:28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01


UNITY naujo sezono atidarymas

06.10.2013.
Nuotrauka: 1 (1)
nuotraukų peržiūrai spausti rodykles

Spalio mėnesio 18-19 d. Kaune vyks Unity Sezono atidarymas, konferencija.

    „Unity team“ - nevyriausybinė jaunimo organizacija, kurios idėjinį branduolį sudaro Kauno krikščionių bažnyčios jaunimas, tačiau komandos nariais laikome visus, kurie į šį darbą investuoja bent dalelę savęs. Organizacija jungia, šiuolaikinį jaunimą, skirtingais savo talentais ir sugebėjimais, panašius savo norais padėti draugams ir pažįstamiems surasti save ir savo vietą visuomenėje; pasėti juose sėkmės, optimizmo bei amžinų vertybių grūdą. Pasidalinti savo mintimis, pasiekimais, prisidėti prie veiklos - taip sukurti jaukesnį pasaulį aplink save. 

    Raginame jaunimą prisidėti prie šio renginio kviečiant savo draugus ir artimuosius, kuriems reikalingas išgelbėjimas, atvykti į Kauną ir kartu drauge artėti prie Kristaus, o galbūt ir susitikiti su Juo pirmą kartą.

    Renginio metu nebus skelbiama atskira bažnyčia, denominacija ar judėjimas, bet gyvas prisikėlęs Jėzus Kristus. Mes tikime, kad ne iš gražių programų, pasirodymų, o iš tarpusavio meilės pasaulis pažins, kad esame Jo mokiniai. Todėl nebūkim abejingi ir darbuokimės kartu, nes „pjūtis didelė, o darbininkų maža“.

    Renginyje planuojama sulaukti ~300 žmonių. Programoje numatyti seminarai, pamokslai, kuriuos ves pamokslininkas iš Australijos Alwyn Matt ir Leah Miriya. Taip pat turėsime kelis šlovinimo koncertus/vakarus, kuriuose gros History Makers iš Latvijos, o taip pat ir Unity komandos grupė. Todėl raginame registruotis ir prisijungti.  Mums yra labai reikalingas ir svarbus Jūsų palaikymas maldose.

 

    Kvieskite savo netikinčius draugus!

 

 

Daugiau apie renginį www.unitytm.lt, registruotis adresu www.registracija.unitytm.lt

 

Naujienos pagal temas:
01.06.2014. - Prabudimo dienos Kaune
18.08.2010. - MISIONIERIUS iš Afrikos Haroldas Aflu

Naujienos

Pasaulinė lyderystės konferencija 2016Susirinkimai su pastore Olga Lediajeva iš LatvijosSeminaras „Narkotikams ir alkoholiui – NE!“Nick Vujicic atvyksta į Lietuvą rugsėjo 30 dieną!Diskoteka ElektrėnuoseAleksandras Patlis atvyksta į Lietuvą!Protestas prieš vaikų teisių tarnybos vykdomą krikščionių šeimų persekiojimą ir vaikų atiminėjimąKrikščioniškos muzikos festivalis SIELOS 2015

Pamokslai

Vaidas Vyšniauskas - „Evangelijos paprastumas“Vaidas Vyšniauskas - „Pagalba iš aukštybių“Vaidas Vyšniauskas - „Viešpaties keliai“Sergej Senokosov - „Apie Šventąją Dvasią“Andrej Viazinin - „Kas tau yra Jėzus?“Olga Lediajeva - „Tavo taurė“Olga Lediajeva - „Dievo tvarkdariai“Grigori Kolessov - „Santuokos sandora“

Duomenys

13-ojo bažnyčios „Naujoji karta“ gimtadienio įspūdžiaiJaunimo susirinkimai ir akcijos. Prisijunk!Seminaras „Dievotumas“Keičiasi ketvirtadienio tarnavimų laikasNauji straipsniai apie šeimą, finansus, vadovavimą ir santykiusPrisinjunk prie mūsų Facebook'eGarso įrašų katalogaiPrisidėkite prie bažnyčios veiklų savo aukomisGiesmių tekstai

Gyvenimas

Mūsų bažnyčios pastoriaus asmeninis liudijimasSusitikimas su garsiu muzikantu ir kompozitoriumi – Aleksandru PatliuGiedriaus ir Vadimo liudijimaiPasninko ir maldos savaitė užbaigta duonos laužymu Šventinis sekmadienio susirinkimasEvangelisto apsilankymasVandens krikštas 2015Filmas „Paliktieji“ (angl. Left behind)

Protestantų bažnyčia „Naujoji karta“:
El. paštas: vilnius@naujojikarta.lt
Tel. +370 640 17023