new|generation
LT EN
Bažnyčia kitoje šalyje:28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01


Prabudimo dienos Kaune

01.06.2014.
Nuotrauka: 1 (1)
nuotraukų peržiūrai spausti rodykles

Birželio 6-8 d. visi kauniečiai ir miesto svečiai yra kviečiami į tris dienas vyksiančius renginius, kuriuose bus galima išgirsti krikščioniško jaunimo "Unity worship" šlovinimo giesmes ir pagrindinio svečio Nathan Morris pamokslus.

Apie Nathan Morris

    Nathan Morris gimė krikščionių šeimoje, tačiau ilgą laiką buvo atsukęs krikščionybei nugarą. 2001 m. jis galiausiai atidavė savo gyvenimą Kristui. Dievas Nathan‘ui į širdį įdėjo stiprų troškimą pamokslauti tautoms visame pasaulyje, bet skelbti gerąją naujieną jis pradėjo tiesiog Anglijos gatvėse.

    2006 m. buvo įkurta „Shake the nations“ (liet. „Sudrebinti tautas“) tarnystė, kurios dėka evangelija buvo paskelbta šimtams tūkstančių Amerikoje, Azijoje, Afrikoje ir Europoje. Susirinkimų metu daugelis patvirtino patyrę išgydymą nuo aklumo, kurtumo ir luošumo.

    2010 m. Nathan Morris dalyvo vadinamame „Įlankos prabudime“ (angl. „Bay revival“), kurį „God tv“ kanalas transliavo daugiau nei 250 skirtingų tautų. Metų bėgyje tūkstančiai žmonių priėmė išgelbėjimą ir šimtai pranešė apie gautus išgydymus.

    Šiandien evangelistas kartu su savo žmona bei „Shake the nations“ keliauja po visą pasaulį degdami troškimu skelbti Jėzaus Kristaus evangeliją ir matyti Šventosios Dvasios veikimą ženklais ir stebuklais. Be šio darbo tarnavimas yra įsitraukęs ir į humanitarinę veiklą, kurios metu siekiama padėti vargstantiems ir stokojantiems.

 

PROGRAMA

Birželio 6 d., (penktadienis) - 19 val. renginio atidarymas

Birželio 7 d., (šeštadienis) - 11 val. rytinė sesija

Birželio 7 d., (šeštadienis) - 19 val. vakarinė sesija

Birželio 8 d., (sekmadienis) - 11 val. renginio uždarymas


RENGINIO VIETA:

Daukanto g. 28, Kaunas (VDU didžioji salė)

 

Visa informacija: www.prabudimodienos.lt
Naujienos

Pasaulinė lyderystės konferencija 2016Susirinkimai su pastore Olga Lediajeva iš LatvijosSeminaras „Narkotikams ir alkoholiui – NE!“Nick Vujicic atvyksta į Lietuvą rugsėjo 30 dieną!Diskoteka ElektrėnuoseAleksandras Patlis atvyksta į Lietuvą!Protestas prieš vaikų teisių tarnybos vykdomą krikščionių šeimų persekiojimą ir vaikų atiminėjimąKrikščioniškos muzikos festivalis SIELOS 2015

Pamokslai

Vaidas Vyšniauskas - „Evangelijos paprastumas“Vaidas Vyšniauskas - „Pagalba iš aukštybių“Vaidas Vyšniauskas - „Viešpaties keliai“Sergej Senokosov - „Apie Šventąją Dvasią“Andrej Viazinin - „Kas tau yra Jėzus?“Olga Lediajeva - „Tavo taurė“Olga Lediajeva - „Dievo tvarkdariai“Grigori Kolessov - „Santuokos sandora“

Duomenys

13-ojo bažnyčios „Naujoji karta“ gimtadienio įspūdžiaiJaunimo susirinkimai ir akcijos. Prisijunk!Seminaras „Dievotumas“Keičiasi ketvirtadienio tarnavimų laikasNauji straipsniai apie šeimą, finansus, vadovavimą ir santykiusPrisinjunk prie mūsų Facebook'eGarso įrašų katalogaiPrisidėkite prie bažnyčios veiklų savo aukomisGiesmių tekstai

Gyvenimas

Mūsų bažnyčios pastoriaus asmeninis liudijimasSusitikimas su garsiu muzikantu ir kompozitoriumi – Aleksandru PatliuGiedriaus ir Vadimo liudijimaiPasninko ir maldos savaitė užbaigta duonos laužymu Šventinis sekmadienio susirinkimasEvangelisto apsilankymasVandens krikštas 2015Filmas „Paliktieji“ (angl. Left behind)

Protestantų bažnyčia „Naujoji karta“:
El. paštas: vilnius@naujojikarta.lt
Tel. +370 640 17023