new|generation
LT EN
Bažnyčia kitoje šalyje:30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03


Pasaulinė lyderystės konferencija 2014

08.10.2014.
Nuotrauka: 1 (1)
nuotraukų peržiūrai spausti rodykles

Pasaulinė lyderystės konferencija - renginys, kuris Lietuvoje jau penktus metus iš eilės suburia dvasininkus, bažnyčios tarnautojus, visuomenininkus bei verslininkus. Jos tikslas – ugdyti lyderius visame pasaulyje: įkvėpti juos, suteikti ar atgaivinti ateities viziją, lavinti įgūdžius visuomenės ir bažnyčios labui.

    Ši konferencija – tai įrankis, padedantis spręsti naujas šių dienų bažnyčios aktualijas, susijusias su sparčiai kintančia kultūra, dvasine apatija ir vadovo įtakos stoka. Jeigu ,,išsikvėpėte“ ar rutina ir degantys ,,laužai" atima daug jėgų, tai konferencija yra būtent tai, kas padeda pažvelgti į savo tarnystę iš šalies, sustoti ir priimti svarbius sprendimus.

    Štai keleto pranešėjų temos: Bill Hybels kalbės apie sunkiausias vadovo patirtis. Tai ištikimo tarnavimo priekinėse linijose per 35 metų išmoktos pamokos.  Joseph Grenny kalbės apie svarbius pokalbius, kurių dažniausiai vengiame, nes bijome konflikto pasekmių. Tyrimais grįstos įžvalgos ir įrankiai padės Jums nepraleisti progos konfliktus panaudoti augimui, o ne atsiskyrimui nuo tų, kurie Jums yra svarbūs. John Ortberg savo pranešime ,,Didžiausia lyderio baimė" palies itin svarbią ištikimybės pašaukimui temą.  Vienoje iš sesijų apie tikėjimo taikymą darbe ir visuomenėje pasisakys trys pranešėjai: Ugandos VMI viršininkė, verslininkas ir dvasininkas. Jų pavyzdžiai giliai įkvėps ir suteiks naujų idėjų mūsų bažnyčių nariams taikyti tikėjimą  aplinkoje, į kurią Viešpats juos pašaukė. Ši konferencija skirta atgaivinti mus dvasiškai, mesti iššūkį neveiksmingiems vadovavimo būdams, sužadinti norą daryti geriausia dėl mus pašaukusio Kristaus. Nevažiuokite vienas. Pakvieskite komandą, su kuria galėsite ugdyti bažnyčią. Grupėms skirta mažesnė kaina bei galėsite sėdėti ir diskutuoti  prie vieno stalo.

    Konferencijos mokestis padengia tik pačios konferencijos išlaidas, dalyvių medžiagą, penktadienio ir šeštadienio pietus bei kavos pertraukėles. Konferencijos metu talkina iki 100 savanorių, kurie savo pagalba padeda mums mažinti konferencijos kaštus ir taip daryti šį renginį kuo prieinamesnį visiems.


Informaciją apie konferencijos pranešėjus galite rasti čia, o įspūdžius iš praėjusių konferencijų galite pasižiūrėti video reportažuose.

 

Visą informaciją apie konferenciją rasite svetainėje www.lyderiams.lt

 


Naujienos

Pasaulinė lyderystės konferencija 2016Susirinkimai su pastore Olga Lediajeva iš LatvijosSeminaras „Narkotikams ir alkoholiui – NE!“Nick Vujicic atvyksta į Lietuvą rugsėjo 30 dieną!Diskoteka ElektrėnuoseAleksandras Patlis atvyksta į Lietuvą!Protestas prieš vaikų teisių tarnybos vykdomą krikščionių šeimų persekiojimą ir vaikų atiminėjimąKrikščioniškos muzikos festivalis SIELOS 2015

Pamokslai

Vaidas Vyšniauskas - „Evangelijos paprastumas“Vaidas Vyšniauskas - „Pagalba iš aukštybių“Vaidas Vyšniauskas - „Viešpaties keliai“Sergej Senokosov - „Apie Šventąją Dvasią“Andrej Viazinin - „Kas tau yra Jėzus?“Olga Lediajeva - „Tavo taurė“Olga Lediajeva - „Dievo tvarkdariai“Grigori Kolessov - „Santuokos sandora“

Duomenys

13-ojo bažnyčios „Naujoji karta“ gimtadienio įspūdžiaiJaunimo susirinkimai ir akcijos. Prisijunk!Seminaras „Dievotumas“Keičiasi ketvirtadienio tarnavimų laikasNauji straipsniai apie šeimą, finansus, vadovavimą ir santykiusPrisinjunk prie mūsų Facebook'eGarso įrašų katalogaiPrisidėkite prie bažnyčios veiklų savo aukomisGiesmių tekstai

Gyvenimas

Mūsų bažnyčios pastoriaus asmeninis liudijimasSusitikimas su garsiu muzikantu ir kompozitoriumi – Aleksandru PatliuGiedriaus ir Vadimo liudijimaiPasninko ir maldos savaitė užbaigta duonos laužymu Šventinis sekmadienio susirinkimasEvangelisto apsilankymasVandens krikštas 2015Filmas „Paliktieji“ (angl. Left behind)

Protestantų bažnyčia „Naujoji karta“:
El. paštas: vilnius@naujojikarta.lt
Tel. +370 640 17023