new|generation
LT EN
Bažnyčia kitoje šalyje:28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01


NUTEKI grupės laiškas

04.11.2014.
Nuotrauka: 1 (1)
nuotraukų peržiūrai spausti rodykles

Mes esame krikščioniško roko grupė NUTEKI iš Maskvos. Mūsų komanda susideda iš jaunų žmonių, pašventusių save tarnystei Viešpačiui. Pagrindinis mūsų tikslas – skleisti Evangeliją tarp jaunų žmonių.Mūsų grupė aktyviai koncertuoja Amerikoje, Slovakijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje ir Lietuvoje, tuo pat metu visi nariai tarnauja savo bažnyčiose, dalyvauja krikščioniškose jaunimo stovyklose, konferencijose ir kituose evangelizacijos projektuose.

    Šių metų lapkričio 7-9 dienomis mes atvykstame į Lietuvą, Vilnių. Lapkričio 7 dieną, nuo 11.00 iki 16.00 val., mūsų komanda organizuoja evangelizacijos koncertus šešiose Vilniaus mokyklose. Šių koncertų ir viso projekto tikslas – skelbti Gerąją naujieną paaugliams ir įtakoti jaunų žmonių gyvenimus. Lapkričio 8 dieną, šeštadienį, 15.00 val. festivalyje SIELOS, o 20.00 val., Menų fabrike LOFTAS, Švitrigailos g. 29, Vilnius, įvyks krikščioniškos roko muzikos koncertas. Lapkričio 9 dieną, sekmadienį, 17.00 val., kavinėje VERO CAFE, Centro pasaže, Vilniaus g. 10, Vilnius, įvyks kūrybinis mūsų grupės susitikimas su jaunimu, kurio metu bendrausime su paaugliais ir jaunuoliais neformalioje aplinkoje, dalinsimės sukaupta asmenine sekimo paskui Jėzų patirtimi bei atsakysime į visus jauniems žmonėms rūpimus klausimus apie Dievą, tikėjimą bei mūsų veiklą.

    Kviečiame Jūs prisijungti prie šio evangelizacijos projekto. Jūs galite paskleisti žinią apie planuojamus koncertus bei kitus susitikimus savo bažnyčioje bei draugų būryje. Visi norintys gali prisijungti prie mūsų komandos ir dalyvauti koncertų pasirengimo darbuose.

    Svarbiausias mūsų prašymas – melskitės už šią evangelizaciją, kad Dievas palaimintų visus projekto dalyvius ir iš anksto parengtų širdis tų žmonių, kurie girdės Gerąją naujieną. Mums reikalingos Jūsų maldos ir dvasinis palaikymas.

    Dėl papildomos informacijos prašaukreipkitės į Jevgenij Kurovskij tel. +37067774943 arba el. paštu j.kurovskij@gmail.com.

    Mes džiaugsimės, jeigu Jūs prisijungsite prie šio projekto ir padėsite skleisti evangeliją Lietuvos jaunimui. Iš anksto dėkojame Jums už bendradarbiavimą ir už draugystę. 

Telaimina Jus Dievas.

 

Su pagarba,

NUTEKI komanda

 


Naujienos

Pasaulinė lyderystės konferencija 2016Susirinkimai su pastore Olga Lediajeva iš LatvijosSeminaras „Narkotikams ir alkoholiui – NE!“Nick Vujicic atvyksta į Lietuvą rugsėjo 30 dieną!Diskoteka ElektrėnuoseAleksandras Patlis atvyksta į Lietuvą!Protestas prieš vaikų teisių tarnybos vykdomą krikščionių šeimų persekiojimą ir vaikų atiminėjimąKrikščioniškos muzikos festivalis SIELOS 2015

Pamokslai

Vaidas Vyšniauskas - „Evangelijos paprastumas“Vaidas Vyšniauskas - „Pagalba iš aukštybių“Vaidas Vyšniauskas - „Viešpaties keliai“Sergej Senokosov - „Apie Šventąją Dvasią“Andrej Viazinin - „Kas tau yra Jėzus?“Olga Lediajeva - „Tavo taurė“Olga Lediajeva - „Dievo tvarkdariai“Grigori Kolessov - „Santuokos sandora“

Duomenys

13-ojo bažnyčios „Naujoji karta“ gimtadienio įspūdžiaiJaunimo susirinkimai ir akcijos. Prisijunk!Seminaras „Dievotumas“Keičiasi ketvirtadienio tarnavimų laikasNauji straipsniai apie šeimą, finansus, vadovavimą ir santykiusPrisinjunk prie mūsų Facebook'eGarso įrašų katalogaiPrisidėkite prie bažnyčios veiklų savo aukomisGiesmių tekstai

Gyvenimas

Mūsų bažnyčios pastoriaus asmeninis liudijimasSusitikimas su garsiu muzikantu ir kompozitoriumi – Aleksandru PatliuGiedriaus ir Vadimo liudijimaiPasninko ir maldos savaitė užbaigta duonos laužymu Šventinis sekmadienio susirinkimasEvangelisto apsilankymasVandens krikštas 2015Filmas „Paliktieji“ (angl. Left behind)

Protestantų bažnyčia „Naujoji karta“:
El. paštas: vilnius@naujojikarta.lt
Tel. +370 640 17023