new|generation
LT EN
Bažnyčia kitoje šalyje:30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03


13-ojo bažnyčios „Naujoji karta“ gimtadienio įspūdžiai

14.02.2016.
Pastorius Aleksejus LediajevasNuotrauka: 1 (3)
nuotraukų peržiūrai spausti rodykles

Vasario mėn. 12 - 14 dienomis vyko 13-asis bažnyčios gimtadienis „Vienybės jėga“. Mus pasveikinti atvyko svečiai iš Lietuvos ir kaimyninių valstybių. Šventė mus dar labiau suvienijo, įkvėpė palaikyti vienas kitą ir tapti geru pavyzdžiu aplinkiniams.

    Gimtadienio šventė prasidėjo penktadienio vakarą, kuomet atvyko vyriausias bažnyčios „Naujoji karta“ pastorius Aleksejus Lediajevas su žmona Olga. Mūsų bažnyčios šlovinimo komanda šiam vakarui paruošė ypatingas giesmes. Tad visi kartu garbinome Viešpatį. Po šlovinimo pastorius Aleksejus pasveikino bažnyčios narius ir lyderius. Po to jis dalinosi Dievo žodžiu, kuris lietė žmonių širdis. Susirinkimo pabaigoje vyko malda, kurios metu kiekvienas buvo pateptas aliejumi.

    Savaitgalį atvyko gausybė svečių iš įvairių krikščioniškų bendruomenių. Jie negailėjo gražių žodžių mūsų bendruomenės vadovams – Vaidui ir Linai Vyšniauskams bei sveikino bažnyčios narius ir visus susirinkusius su gimtadieniu.

    Šių šventinių susirinkimų metu pasisėmėme daug išminties, nes girdėjome įkvepiančių pamokslų įvairiomis temomis: „Laikas susivokti (rusų k.: время определения)“, „Pagalba iš Šventyklos (помощь из святилища)“, „Kaip mes mąstome, taip ir gyvename (как мы мыслим - так и живём)“, „Išsilaisvinimas (освобождение)“.

 

Kviečiame pasiklausyti garso įrašų, juos rasite čia.

 


Naujienos

Pasaulinė lyderystės konferencija 2016Susirinkimai su pastore Olga Lediajeva iš LatvijosSeminaras „Narkotikams ir alkoholiui – NE!“Nick Vujicic atvyksta į Lietuvą rugsėjo 30 dieną!Diskoteka ElektrėnuoseAleksandras Patlis atvyksta į Lietuvą!Protestas prieš vaikų teisių tarnybos vykdomą krikščionių šeimų persekiojimą ir vaikų atiminėjimąKrikščioniškos muzikos festivalis SIELOS 2015

Pamokslai

Vaidas Vyšniauskas - „Evangelijos paprastumas“Vaidas Vyšniauskas - „Pagalba iš aukštybių“Vaidas Vyšniauskas - „Viešpaties keliai“Sergej Senokosov - „Apie Šventąją Dvasią“Andrej Viazinin - „Kas tau yra Jėzus?“Olga Lediajeva - „Tavo taurė“Olga Lediajeva - „Dievo tvarkdariai“Grigori Kolessov - „Santuokos sandora“

Duomenys

13-ojo bažnyčios „Naujoji karta“ gimtadienio įspūdžiaiJaunimo susirinkimai ir akcijos. Prisijunk!Seminaras „Dievotumas“Keičiasi ketvirtadienio tarnavimų laikasNauji straipsniai apie šeimą, finansus, vadovavimą ir santykiusPrisinjunk prie mūsų Facebook'eGarso įrašų katalogaiPrisidėkite prie bažnyčios veiklų savo aukomisGiesmių tekstai

Gyvenimas

Mūsų bažnyčios pastoriaus asmeninis liudijimasSusitikimas su garsiu muzikantu ir kompozitoriumi – Aleksandru PatliuGiedriaus ir Vadimo liudijimaiPasninko ir maldos savaitė užbaigta duonos laužymu Šventinis sekmadienio susirinkimasEvangelisto apsilankymasVandens krikštas 2015Filmas „Paliktieji“ (angl. Left behind)

Protestantų bažnyčia „Naujoji karta“:
El. paštas: vilnius@naujojikarta.lt
Tel. +370 640 17023