new|generation
LT EN
Bažnyčia kitoje šalyje:28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01


Pasninkas ir malda 2012

01.01.2012.
Nuotrauka: 1 (1)
nuotraukų peržiūrai spausti rodykles

2012 m sausio 2-8 d. bažnyčia „Naujoji karta“ skelbia eilinį bendrą pasninką ir maldą. Kaip ir kiekvienais metais, mūsų orientacija – tvarka, įtaka ir augimas.

• TVARKA – tai visiška pergalė prieš sambrūzdį, tuštybę ir neapibrėžtumą, spontaniškus manevrus ir atsitiktinius eksperimentus.

Tvarka – tai aiškus supratimas, kad be sąžiningos ir savikritiškos savo praeito darbo analizės neįmanomas realus ateities planavimas.
Tvarka – tai atsisakymas kartoti senas klaidas.
Tvarka – tai kruopščiai apgalvota, pasverta, subalansuota veiksmų programa kitiems metams – kaip visai bažnyčiai, taip ir atskiroms struktūroms.

• ĮTAKA – tai autoritetas, kaip vidinės pagarbos, simpatijos ir liaudies meilės produktas, turintis savo magnetizmą ir traukos jėgą.
Įtaka daro bažnyčią autoritetinga, jos nuomonės klauso žmonės. Įtaka, kaip sutvarkymo produktas, sukuria padidintą susidomėjimą bažnyčia, daro ją patrauklia, reikalinga, o tai sukuria prielaidas jai augti.
Įtaka – tai tarnavimo rezultatas, ir kuo labiau pasiaukojantis tarnavimas, tuo aukštesni rezultatai. O auka neįmanoma be meilės.

• AUGIMAS – tai dauginimosi rezultatas ir kelias į viešpatavimą. Remiantis Pradžios knygos 1:28: „Dievas juos palaimino ir tarė: Būkite vaisingi ir dauginkitės, pripildykite žemę ir užvaldykite ją, viešpataukite...“

Logika paprasta: tvarka, įtaka ir augimas – vienos grandinės grandys.
Tvarka – tai vidinės strategijos visuma.
Įtaka – tai išorinės strategijos visuma.

Augimas – dėsningas rezultatas.Visos norinčius kviečiame maldai nuo 2 iki 6 d. - 19 val., 7 d. - 18 val. ir 8 d. - 11 val. 


J. Basanavičiaus g. 7 (I a.), Vilnius.


Naujienos

Pasaulinė lyderystės konferencija 2016Susirinkimai su pastore Olga Lediajeva iš LatvijosSeminaras „Narkotikams ir alkoholiui – NE!“Nick Vujicic atvyksta į Lietuvą rugsėjo 30 dieną!Diskoteka ElektrėnuoseAleksandras Patlis atvyksta į Lietuvą!Protestas prieš vaikų teisių tarnybos vykdomą krikščionių šeimų persekiojimą ir vaikų atiminėjimąKrikščioniškos muzikos festivalis SIELOS 2015

Pamokslai

Vaidas Vyšniauskas - „Evangelijos paprastumas“Vaidas Vyšniauskas - „Pagalba iš aukštybių“Vaidas Vyšniauskas - „Viešpaties keliai“Sergej Senokosov - „Apie Šventąją Dvasią“Andrej Viazinin - „Kas tau yra Jėzus?“Olga Lediajeva - „Tavo taurė“Olga Lediajeva - „Dievo tvarkdariai“Grigori Kolessov - „Santuokos sandora“

Duomenys

13-ojo bažnyčios „Naujoji karta“ gimtadienio įspūdžiaiJaunimo susirinkimai ir akcijos. Prisijunk!Seminaras „Dievotumas“Keičiasi ketvirtadienio tarnavimų laikasNauji straipsniai apie šeimą, finansus, vadovavimą ir santykiusPrisinjunk prie mūsų Facebook'eGarso įrašų katalogaiPrisidėkite prie bažnyčios veiklų savo aukomisGiesmių tekstai

Gyvenimas

Mūsų bažnyčios pastoriaus asmeninis liudijimasSusitikimas su garsiu muzikantu ir kompozitoriumi – Aleksandru PatliuGiedriaus ir Vadimo liudijimaiPasninko ir maldos savaitė užbaigta duonos laužymu Šventinis sekmadienio susirinkimasEvangelisto apsilankymasVandens krikštas 2015Filmas „Paliktieji“ (angl. Left behind)

Protestantų bažnyčia „Naujoji karta“:
El. paštas: vilnius@naujojikarta.lt
Tel. +370 640 17023